Üdvözöljük intézményünk honlapján!

Intézményünk feladata a 0-7 éves életkorú, sajátos nevelési igényű gyermekek ellátása. Az értelmileg akadályozott és beszédfogyatékos gyermekek óvodai nevelése-fejlesztése, a gyógypedagógiai tanácsadás, korai fejlesztés és gondozás, a gyógypedagógus hallgatók gyakorlati képzése és a módszertani segítségadás.

Kedves Szülők, Érdeklődők!

Programjainkról a Galéria/Eseményképek menüpont alatt tekinthetik meg képanyagainkat.

Ha gyermekük fejlődésével kapcsolatban kérdéseik lennének, keressék fel intézményünket!

Korai fejlesztés: 461-3737

Óvodai nevelés-fejlesztés: 461-3750

Mesterprogram beszámoló

Póth Éva igazgató helyettes, az ELTE Bárczi Gusztáv Gyakorló Általános Iskola mesterpedagógusa szakmai team keretében bemutatta mesterprogramját, valamint beszámolt az eddig megvalósított vállalásairól.

Kiemelt támogatónk

"A KIA világszerte arra törekszik, hogy hozzájáruljon a működési területein élő közösségek fejlődéséhez, boldogulásához."

A KIA Motors Hungary két éve támogatja Intézményünket és a Felkaroló Egyesületet.

KIA Magazin 2018/1

Művészetterápia

Imrik Eszter gyógypedagógus kolléganőnk szakmai team keretén belül ismertette meg velünk az általa alkalmazott művészetterápiát.

Mesterprogram beszámoló

Szakmai team keretében Dávid Csilla mesterpedagógus kolléganőnk bemutatta mesterprogramját, valamint beszámolt az eddig megvalósított vállalásairól.

Amerikai vendég

Fulbright ösztöndíjas professzor látogatása

Mesterprogram beszámoló

Egy szakmai team keretében Bödös Eszter mesterpedagógus kolléganőnk bemutatta mesterprogramját és beszámolt az 1. résztervben megvalósított tevékenységekről.

Március 15.

Ünnepi készülődés és megemlékezés