Üdvözöljük intézményünk honlapján!

Intézményünk feladata a 0-7 éves életkorú, sajátos nevelési igényű gyermekek ellátása. Az értelmileg akadályozott és beszédfogyatékos gyermekek óvodai nevelése-fejlesztése, a gyógypedagógiai tanácsadás, korai fejlesztés és gondozás, a gyógypedagógus hallgatók gyakorlati képzése és a módszertani segítségadás.

Kedves Szülők, Érdeklődők!

Programjainkról a Galéria/Eseményképek menüpont alatt tekinthetik meg képanyagainkat.

Ha gyermeke fejlődésével kapcsolatban kérdései lennének, keresse fel intézményünket!

Korai fejlesztés: 461-3737

Óvodai nevelés-fejlesztés: 461-3750

Farsang

Vidám hangulatban telt a Farsang az óvodai csoportokban és a Katáng együttes koncertjén.

Érdekes jelmezekbe bújtak óvodásaink. Volt itt fánkevés, ügyességi verseny, koncert és táncmulatság.

Nyílt nap az iskolában

Az iskolába készülő gyermekek szülei számára az ELTE Bárczi Gusztáv Gyakorló Általános Iskola lehetőséget biztosított arra, hogy betekinthessenek a tanórákon folyó munkába. Ezen kívül Kaibinger Pál igazgató úr beszélgetett a szülőkkel a beiskolázással kapcsolatos teendőkről.

Köszönjük a lehetőséget!

Szakmai konzultáció

Szakmai konzultáción vendégül láttuk a győri Radó Tibor Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény gyógypedagógusait, logopédusait, akik a logopédiai óvodai csoportok működésébe tekinthettek be.

Szakmai konzultáció

DR. BOD MÁRIA gyermekneurológus a korai fejlesztés fontosságáról tartott előadást szakmai műhelyünkön.

Szakmai nap

Szakmai napunk délelőttjén DR. BERZSENYI EMESE vallástörténész "Gyermekek és fogyatékosság az ábrahámi vallásokban" c. előadását hallgattuk meg. Délután DR. KAS BENCE ELTE BGGYK intézetvezető tartott előadást a KOFA kérdőívek szükségességéről, eddigi eredményeiről.

Kutyaterápia szülőkkel

A nyílt héten a szülők aktív közreműködésével tartottuk meg a foglalkozást.

Nyílt hét szülők részére

Minden nevelési évben lehetőséget adunk a szülőknek arra, hogy betekintsenek fejlesztő munkánkba, az óvoda mindennapjaiba. Egy hétig látogathatják az  óvodai és fejlesztő foglalkozásokat.