Üdvözöljük intézményünk honlapján!

Intézményünk feladata a 0-7 éves életkorú, sajátos nevelési igényű gyermekek ellátása. Az értelmileg akadályozott és beszédfogyatékos gyermekek óvodai nevelése-fejlesztése, a gyógypedagógiai tanácsadás, korai fejlesztés és gondozás, a gyógypedagógus hallgatók gyakorlati képzése és a módszertani segítségadás.

Ha gyermekük fejlődésével kapcsolatban kérdéseik lennének, keressék fel intézményünket!

Óvodai nevelés-fejlesztés: 461-3750 (Rosta Katalain ig.)

Korai fejlesztés: 461-3737 (Schuchné Rumpli Henriette ig.h.)

Adatvédelmi tájékoztató

Tisztelt Szülők, Érdeklődők, Partnereink!

Az európai és magyar adatvédelmi jogszabályoknak (GDPR) való megfelelést, az átláthatóság, a magán- és hitélet védelmét, az Ön személyes adatainak biztonságára vonatkozó felelősségünket kötelező érvényűnek tartjuk.

Intézményünkben az ELTE GDPR Kézikönyvében lefektetett irányelvek használatosak a gyermekek, a szülők és a közalkalmazottak adatainak kezelésében. (www.elte.hu)

Köszönjük eddigi bizalmát, reméljük, a továbbiakban is megtisztel minket figyelmével!

Üdvözlettel,

Rosta Katalin

Vendégeink Japánból

A tanév első szakmai látogatói Japánból érkeztek Prof. Dr. habil. TÓTH Gábor, Sagami Női Egyetem Gyermekpedagógia Tanszékének tanára vezetésével.

Megjelent

Alkonyi Mária – Riederauer Andrea - Schuchné Rumpli Henriette (2018): Kutyás örömök. Feladat-, játék- és tervezetgyűjtemény az állatasszisztált terápiás foglalkozásokhoz

Mesterprogram beszámoló

Szakmai team keretében Rosta Katalin mesterpedagógus igazgató kolléganőnk bemutatta mesterprogramját, valamint beszámolt az eddig megvalósított vállalásairól.

Fejlesztő Pedagógia

Örömmel adunk hírt arról, hogy a Fejlesztő Pedagógia 170 oldalas összevont 2018/1-3. számában intézményünk 35 éves jubileuma apropóján lehetőségünk nyílt arra, hogy betekintést adjunk az itt folyó gyógypedagógiai fejlesztő munkába és megoszthassuk széleskörű tapasztalatainkat az érdeklődő olvasókkal.

Kiemelt támogatónk

"A KIA világszerte arra törekszik, hogy hozzájáruljon a működési területein élő közösségek fejlődéséhez, boldogulásához."

A KIA Motors Hungary két éve támogatja Intézményünket és a Felkaroló Egyesületet.

KIA Magazin 2018/1

Mesterprogram beszámoló

Szakmai team keretében Dávid Csilla mesterpedagógus kolléganőnk bemutatta mesterprogramját, valamint beszámolt az eddig megvalósított vállalásairól.