Üdvözöljük intézményünk honlapján!

Intézményünk feladata a 0-7 éves életkorú, sajátos nevelési igényű gyermekek ellátása. Az értelmileg akadályozott és beszédfogyatékos gyermekek óvodai nevelése-fejlesztése, a korai fejlesztés, gondozás és tanácsadás,  a gyógypedagógus hallgatók gyakorlati képzése és a módszertani segítségadás.

Ebben a tanévben is várjuk a korai fejlesztést igénylő gyermekeket!

Bejelentkezés:

+36-1-4613737

+36-30-9489052

Domonyvölgy

Őszi tapasztalatszerző kirándulásunkon már hagyományosan a domonyvölgyi Lázár Lovasparkba látogattunk.

Háziállatokkal ismerkedtünk, szélkakast lengettünk. Birtokba vettük a biztonságos, új játszóteret. Kocsikáztunk, lovasbemutatót néztünk, majd finomságokkal töltöttük meg pocakunkat. Végül hazafelé jövet ki-ki álomba szenderült.

1. képsorozat

2. képsorozat