Gyakorló Óvoda és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Üdvözöljük intézményünk honlapján!

Intézményünk feladata a 0-7 éves életkorú, sajátos nevelési igényű gyermekek ellátása. Az értelmileg akadályozott és beszédfogyatékos gyermekek óvodai nevelése-fejlesztése, a gyógypedagógiai tanácsadás, korai fejlesztés és gondozás, a gyógypedagógus hallgatók gyakorlati képzése és a módszertani segítségadás.

Ha gyermekük fejlődésével kapcsolatban kérdéseik lennének, keressék fel intézményünket!

Óvodai nevelés-fejlesztés: 461-3750 (Rosta Katalain ig.)

Korai fejlesztés: 461-3737 (Schuchné Rumpli Henriette ig.h.)

 

Tisztelt Szülők, Érdeklődők, Partnereink!

Az európai és magyar adatvédelmi jogszabályoknak (GDPR) való megfelelést, az átláthatóság, a magán- és hitélet védelmét, az Ön személyes adatainak biztonságára vonatkozó felelősségünket kötelező érvényűnek tartjuk.

Intézményünkben az ELTE GDPR Kézikönyvében lefektetett irányelvek használatosak a gyermekek, a szülők és a közalkalmazottak adatainak kezelésében. (www.elte.hu)

Köszönjük eddigi bizalmát, reméljük, a továbbiakban is megtisztel minket figyelmével!

Üdvözlettel,

Rosta Katalin

igazgató