"Jó gyakorlatainkat" ajánljuk

Kedves Pedagógusok!

Szeretettel ajánljuk figyelmükbe minősített "Jó gyakorlatainkat", amelyek az intézményünk gyakorlatában és működésében kialakított innováció eredményei. Több éve kipróbált, sikeresen és hatékonyan alkalmazott gyakorlatok, ezért eredményesen adaptálhatók.

Bővebb információ  TÁMOP 3.1.7 Jó gyakorlat menüpont alatt található

Intézményi "Jó gyakorlataink" a következők:
Ez volnék én? - Fejlesztőprogram az óvodától az iskolába történő átmenet segítésére
Mozgásfejlesztés - 4-7 éves gyermekek mozgás-koordináció fejlesztő programja
„MÓRIKA” (MOzgás-RItmus-KAland) - Beszédindító és kommunikációt fejlesztő kiscsoportos foglalkozás
Mesefa - Komplex fejlesztő program kommunikációs zavarral küzdő gyermekek számára
Észforgató - Fejlesztőjáték program az anyanyelvi- és kognitív kompetenciák fejlesztésére az óvoda–iskola átmenet folyamatában
„Színes Kotta” - Zenei nevelés értelmileg akadályozott gyermekek óvodájában
A nemezelés technikájának terápiás alkalmazása értelmileg akadályozott gyermekek vizuomotoros készségének fejlesztése során
Kompetencia fejlesztő táborozás az őselemek jegyében (témahét)

Amennyiben felkeltették érdeklődésüket "jó gyakorlataink", Rosta Katalin igazgató készséggel áll rendelkezésükre a 06-1-461-3746-os számon vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.