Titkárság

HEGEDŰS ESZTER

gyógypedagógus logopédia szakirányon

SÁRDY BOGLÁRKA

gyógypedagógus, logopédia szakos tanár és terapeuta

logopédiai óvodai munkacsoport vezető

SCHUCHNÉ RUMPLI HENRIETTE

oligofrénpedagógia - logopédia szakos gyógypedagógiai tanár

igazgató

+36 461 3749

SZIVÁK ZOLTÁNNÉ gyógypedagógus, logopédia szakos tanár és terapeuta

DR. VAJDÁNÉ KUTAS CSILLA óvodapedagógus

LAZA KRISZTINA gyógypedagógiai asszisztens  +36 461 3749
LUKÁCS EMESE gyógypedagógiai asszisztens  +36 461 3749
ÁDÁM MÁTYÁS JÓZSEFNÉ dajka  +36 461 3749

Gyógypedagógiai óvoda

ARTNER TÍMEA

gyógypedagógus értelmileg akadályozottak pedagógiája és szurdopedagógiai szakirányon

gyógypedagógiai óvodai munkacsoport vezető

HOCHREIN - KISS ANNAMÁRIA

gyógypedagógus, értelmileg akadályozottak pedagógiája szakos tanár, pszichopedagógia szakos terapeuta

JOÓBNÉ IMRIK ESZTER

értelmileg akadályozottak pedagógiája szakos tanár - szomatopedagógia szakos terapeuta, gyógypedagógus

PETRÁNYI NOÉMI

gyógypedagógus értelmileg akadályozottak pedagógiája szakirányon és szomatopedagógia szakirányon

+36 461 3751

SZTRUNGA HOFFER ÁGNES gyógypedagógus értelmileg akadályozottak pedagógiája szakirányon és látássérültek pedagógiája szakirányon

DÓCZI ZSUZSA gyógypedagógiai asszisztens  +36 461 3751
MACZKÓ ESZTER gyógypedagógiai asszisztens  +36 461 3751
SZABÓ KATALIN gyógypedagógiai asszisztens  +36 461 3751
VICZÁN MARIANN dajka  +36 461 3751

Korai fejlesztés, gondozás, tanácsadás

BERNOLÁK DÓRA

oligofrénpedagógia - szomatopedagógia szakos gyógypedagógiai tanár

igazgató-helyettes

+36 461 3739

BÓDI - MOLNÁR ORSOLYA

gyógypedagógus, logopédiaszakostanár és hallássérültek pedagógiai szakos terapeuta

BURAI GRÉTA

gyógytornász

GALGÓCZY ANNA

gyógypedagógus értelmileg akadályozottak pedagógiája és pszichopedagógia szakirányon

részállású helyettesítő

LANTOS RÉKA

gyógytornász

MAKARENJÁNÉ DOBI KATALIN

gyógypedagógus értelmileg akadályozottak pedagógiája szakirányon és szomatopedgógiai szakirányon

vezetőtanár

NAGY JUDIT gyógypedagógus hallássérültek pedagógiája szakirányon és logopédiai szakirányon

NÉMETH RENÁTA gyógypedagógus értelmileg akadályozottak pedagógiája szakirányon és logopédia szakirányon

VONA EMŐKE

klinikai és mentálhigiéniai gyermek- és ifjúsági szakpszichológus

esetmegbeszélő- és tanácsadó munkacsoport vezető