Gyakorló Óvoda és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

A felvétel módja

Intézményünkben gyógypedagógiai megfigyelés, állapotmegismerés folyik, amely alapján információt nyerhetünk a gyermek érdeklődéséről, motiválhatóságáról, együttműködési készségéről.

A fejlesztés feltétele a Fővárosi/Pest megyei Pedagógiai Szakszolgálat illetékes tagintézménye által a korai fejlesztés szükségességének megállapítása. A gyermek 18 hónapos életkora alatt szakorvosi javaslat, 18 hónapos életkor felett a szakértői bizottságok által végzett komplex gyógypedagógiai vizsgálat alapján történik az ellátásra való jogosultság megállapítása. A fejlesztés irányultságát, gyakoriságát a szakértői vélemények tartalmazzák.

Bővebb információ: 

Schuchné Rumpli Henriette igazgató-helyettes

tel.: 06/1 461-3737 vagy 06/1 461-3749

e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.